کار با این نازل سرعت کار را بالا می برد اما قدرت پاشش را اندکی کاهش می دهد، به همین دلیل برای کندن آلودگی های عمیق مناسب نیست. نازل های صفر درجه برای آلودگی عمیق با سطح کم بسیار کاربردی می باشد. هرچه زاویه کوچک تر باشد، سطح پاشش کم تر و قدرت پاک کنندگی بیش تر و هرچه زاویه بزرگ تر باشد، سطح پاشش آب بیش تر است. این نازل آب را به صورت متمرکز و با فشار در یک نقطه می پاشد. نحوه عملکرد دستگاه کارواش صنعتی بدین صورت است که با داشتن پمپ فشار قوی، توانایی پاشش آب روی سطوح مختلف با فشار بالا را دارا است. تعبیه شدن سیستم راه انداز موتور الکتریکی در پمپ واترجت کارواش باعث می شود با توجه به قدرت بالای موتور، دور آن به آرامی افزایش یافته و از ایجاد صدای شدید و ناهنجار و همچنین آسیب رساندن به موتور جلوگیری شود. در میانه کویل یک مشعل عمودی قرار گرفته است که موجب افزایش دما آب می گردد. شیلنگ فشار قوی دستگاه واتر جت صنعتی که در مدل های صنعتی فولاد بافت است شعاع عملیاتی دستگاه را افزایش می دهد. 

 

در مه پاش نازلی از یک موتور قوی استفاده شده است که آب را تا 200 بار فشرده می کند و آن را به صورت پودری در فضا پخش می کند. عملکرد همه سیستم های رطوبت ساز و مه پاش گلخانه به این صورت است که قطرات آب را به ذرات ریز تبدیل کرده در محیط پخش می کنند. در بسیاری از کارواشها امتیاز استفاده از آب چاه، این مشکل را برطرف کرده است. مانند کارخانه ها، کارواش ها، پالایشگاه ها، پتروشیمی، تاسیسات، مرغداری ها و بسیاری صنایع دیگر استفاده می شود. پمپ کارواش مجهز به موتور الکتریکی سه فاز یا تک فاز می باشد. یک کارواش بر اساس میزان فشار، دبی(میزان آبدهی)، و قدرت موتور سنجیده می شود. تجهیزات کارواش با ساختار و ویژگی های خاص خود به نقاط مختلف و دور از دسترس و دشوار نفوذ می کند و کار شست و شو را راحت می کند. در اولین مرحله توصیه میکنیم از قرار گرفتن صحیح واشرها در جای خود مطمئن شوید. در نهایت میتوانید این تایمر ها را از همین سایت تهیه کنید و یا با تماس با شماره تلفن های داخل سایت برای مشورت در خرید اقدام کنید.

 

دستگاه ها حتما از شرکت های معتبر که دارای خدمات پس از فروش مناسبی هستند تهیه گردد. از این دستگاه برای شستشوی باکیفیت و موثر داشبورد، فرمان، تجهیزات الکترونیکی و سایر بخش ها داخلی خودرو می توان استفاده نمود. حالا که اتصال به صورت کامل برقرار شد؛ پیچ ها را کمکم و همزمان با هم محکم کنید. پمپ پیستونی می توانند یک طرفه یا دو طرفه باشند، اما اغلب به صورت دو طرفه هستند. آنها همچنین دارای یک چشمه قابل تنظیم هستند که می تواند کمی فشار را برای ایجاد پمپ برق قبل از تغییر مسیر آب کنترل کند. فیلتر سختی گیر قبل از ورود آب به مخزن باعث میشود که املاح کم شده و از ایجاد رسوب در پمپ و اتصالات جلوگیری کند. زمان تایمر آبیاری را باید بر روی ساعت قبل از ظهر یا بعد از ظهر تنظیم کنید. همچنین یک لنس بر روی تفنگی دستگاه قرار دارد که از آن میتوان برای شستشوی نقاطی که دسترسی به آنها مشکل است امکانپذیر شود.

 

شاید در آینده نزدیک لوازم یدکی با جنس با کیفیت تری به بازار عرضه شود از همین رو شما با داشتن یک دست لوازم یدکی دیگر مایل به خرید آن نباشید. نازل قابل تنظیم این قابلیت را دارد که زاویه پاشش آب را تغییر دهد و در بازار به نام لانس قابل تنظیم معروف است. شرکت پخش انواع تایمر با استفاده از روش های زیادی که در بازار وجود دارد، اقدام به پخش این محصول با قیمت ارزان می کنند. همچنین لنس ها به شکل مرتب و همیشه با آب در ارتباط هستند و به همین دلیل نیز از فولاد ضد زنگ تشکیل می شوند تا عمر مفید بسیار طولانی تری را داشته باشند. نازل کاردکی آب را به شکل کاردک و با زاویه مشخص می پاشد و سطح بالاتری را برای شستشو پوشش می دهد. در تعریف ساده تر پمپ کارواش صنعتی به یک دستگاه شوینده فشار قوی گفته می شود که آب را با قدرت و فشار بسیار بالایی در جهت عملیات مربوط به نظافت پمپاژ می کند. از این دستگاه کارواش جهت نظافت و شست و شوهای طولانی مدت اماکن گوناگون صنعتی استفاده می شود. وجود یک فیلتر آشغالگیر و نداشتن برد الکتریکی از عوامل عمر بالای این تایمر آبیاری است.

 

مزایای استفاده از کارواش صنعتی چیست؟