این دسته­ها از سه قسمت گان یا تفنگ شلیک، لوله دراز و مستقیم و نازل سر لوله تشکیل شده­اند. عملکرد آنها به این صورت است که با اتصال موتور به برق (تکفاز یا سه فاز) ، موتور الکتریکی شروع به کار کرده و چرخشی را در محور ایجاد می کند. یا در جایی دیده باشید که برای رفع آلودگی­ هایی چسبیده به سطوح مثل جلبک و سبزه در اطراف و دیواره­های استخرهای بزرگ یا کثیفی و چرک موجود بر روی نمای ساختمان از آب با فشار بالا و مستقیم بر روی سطح استفاده می شود. اینها راه هایی هست برای تامین برق در مزرعه اما راه حل ساده تری هم وجود دارد آن استفاده از موتور پمپ های بنزینی و گازوئیلی است برای قطر ۲ اینچ و مصرف متوسط مثل آبیاری یک با استفاده از موتور پمپ های بنزینی توصیه میشود اما با توجه به قیمت بالای بنزین و مصرف بالای آب موتور پمپ های گازوئیلی میتواند به شما کمک کند و برای پمپاژ بیشتر از چند ساعت در روز و با قطر ۳ اینچ استفاده از موتور پمپ های گازوئیلی پیشنهاد می شود زیرا مصرف گازوئیل مقرون به صرفه تر هست تا مصرف بنزین.

همچنین از خروجی کمپرسور برای انتقال هوای پرفشار به مخزن کف­پاش استفاده می شود. اگر می خواهید با کارایی هر یک از لوازم کارواش صنعتی آشنا بشوید و سپس یک کارواش با تمام امکانات برای خود دایر کنید، بهتر است با ما در ادامه همین مطلب همراه باشید تا شما را با عملکردهای هر یک از آنها آشنا کنیم. در این مقاله به موضوع کارواش صنعتی و انواع لوازمی که در آن مورد استفاده قرار می گیرد، پرداخته شده است. انواع مدل ها و رده های گوناگون این دستگاه تمامی رسوبات و چربی ها و جرم های سطحی و عمیق را میان برده بدون آنکه کمترین آسیب و خسارتی به سطح اصلی وارد شود. کمپرسور باد در یک کارواش جزء وسایل پشتیبانی و کمکی بوده که با تولید باد پرسرعت برای تخلیه و جابجایی سریع خاک، گرد و غبار و ذرات ریز از داخل یک حجم یا از روی سطح به محیط اطراف بکار برده می شود. یک کف­پاش خوب باید دارای مخزنی از جنس خوب و ضدزنگ با ظرفیت کافی برای ذخیره­سازی کف باشد که یک نمونه از آن در شکل زیر نشان داده شده است. مثلاً در مواردی که دستگاه را به شیر آبی متصل کرده ایم که رشد گیاهان انبوه در اطراف شیر آب، امکان تنظیم دستی را دشوار کرده است.

فیلتر گازوئیل و آب،ترموستات،سیستم فشارقابل تنظیم و پمپ دنده ای گازوئیل می باشد. با توجه به اینکه فشار آب در این مجموعه به شدت بالا می رود، برای جلوگیری از هرگونه حادثه لازم است اقدامات احتیاطی در نصب و استفاده از پمپ رعایت گردد. مسلماً گل و گیاه نیاز به مراقبتهای شبانهروزی دارند و برای حفظ آنها و تداوم رشدشان، نیاز به لوازم آبیاری مخصوصی است. همچنین به عنوان آبیاری اراضی محدود و میانه کاربرد دارد. همچنین بر اساس اعلام اتاق اصناف ایران، طی هفتههای اخیر اصناف روزانه ۵,۰۰۰ میلیارد تومان کاهش فروش داشتند، در حالی که نقش صنوف از شیوع ویروس کرونا کمتر از ۱۵ درصد است و سهم حمل و نقل عمومی در گسترش بیماری خیلی بیشتر است. شیلنگ مخصوص برای انتقال آب از پمپ پیستونی یا کف از کف­ساز استفاده می شود و وسیله­ای که به انتهای شیلنگ متصل شده و کار پاشش متمرکز در یک خط مستقیم با فشار بالا را روی سطح انجام می دهد، دسته لانس می باشد. دستگاه های شوینده ی فشار قوی ویا همان واتر جت خانگی ،دارای عوامل وپارامترهای گوناگونی می باشند که دقت به آن ها وتصمیم گیری بر پایه این موارد ،موجب سرمایه گذاری کاربردی خواهد شد.بنابراین به این ترتیب دستگاهی مناسب انتخاب شده و در بهینه ترین حالت ممکن فرآیند مورد انتظار را انجام می دهد ویک محیط پاکیزه را برای ما به ارمغان می آورد. 

مزیت­های خرید از بازرگانی آب نیرو شامل کیفیت و جنس عالی وسایل، قیمت مناسب، تحویل زودهنگام و خدمات پس از فروش می باشد. لازم به ذکر است که با تماس با کارشناسان ما می توانید از قیمت پمپ کارواش برتولینی سری WML مطلع شوید. سپس مسائلی مانند نوع، برند محصول، جنس، قیمت و ضمانت پس از فروش را باید مدنظر قرار داد. یکی از پمپ های برند برتولینی، پمپ کارواش می باشد که در چندین سری تولید می شود. آبادیزل به یک برند خاص تعصب ندارد، بلکه به کیفیت و ضمانت بعد از فروش توجه دارد. اما به هنگام استفاده از آن در عملیات مربوط به نظافت و شست و شو، دانستن یک سری نکات مهم و قابل توجه الزامی است. ویژگی­های مهم یک دسته لانس در حداکثر دبی خروجی و حداکثر فشار قابل تحمل می باشد. دستگاه اپراتور کارواش بخار بوسیله تفنگی خروج بخار را کنترل می کند. از آنجا که اغلب مرغداری ها ائم سالن های پرورش مرغ گوشتی، تولید تخم مرغ و مرغ بومی به صورت بسته هستند، کنترل دما و رطوبت سخت می شود. بدنه این کمپرسور از جنس آلومینیوم بوده و دارای موتوری تکفاز با قدرت 2 اسب بخار می باشد که توسط شرکت آب نیرو نیز عرضه می شود.

بخوانید:

khabaronline.ir/news/1506797