Warning: session_start(): open(/opt/alt/php56/var/lib/php/session/sess_qmpqctmib1p8hmo0mukjgs23r6, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/asrblogi/domains/asrblog.ir/public_html/user.php on line 2 Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/asrblogi/domains/asrblog.ir/public_html/user.php:2) in /home/asrblogi/domains/asrblog.ir/public_html/user.php on line 2 
x تبلیغات
مجله اینترنتی چراغ سبز

از بین بردن جوش برای همیشه

 اشکال در عملکرد غدد چربی پوست سبب شکل گیری جوش و آکنه می‌شود که یکی از ناراحت‌کننده‌ترین مشکلات پوستی به شمار می‌آیند. جوش‌های خجالت آور سرسیاه و قرمز رنگ علاوه براینکه زیبایی چهره را تحت تاثیر قرار می‌دهند کار آرایش و گریم را هم دشوار می‌کنند.

بیشتر افراد در نوجوانی با جوش و آکنه سروکار دارند اما در مواردی افراد بزرگسال و میانسال هم با این مشکل مواجه می‌شوند.

از بین بردن جوش برای همیشه یک آرمان است که تحقق آن دور از ذهن نیست، فقط کافی است اصول تغذیه سالم، نوشیدن به اندازه آب و رعایت نکات بهداشتی را جدی بگیرید.

نکته دیگری که حتما باید مد نظر قرار دهید این است که صورت یکی از حساس‌ترین و لطیف‌ترین مناطق پوست است به همین دلیل راهکارهایی که برای تقویت و بهبود آن بکار می‌برید باید تحت نظر کارشناسان و متخصصان انجام شود در غیر اینصورت ممکن است به بافت صورت آسیب وارد شود.

گاهی حساسیت به مواد غذایی و انواع دارو‌ها هم ممکن است باعث شکل گیری جوش روی سطح پوست شوند، جوش‌های ناشی از حساسیت معمولا کوچک‌تر از سایر جوش‌ها هستند و سطح آن‌ها قرمز زنگ است.

التهاب در سطح پوست و جوش زدن با خارج محل جوش می‌تواند از نشانه‌های حساسیت پوستی باشد، برای درمان حساسیت حتما باید به پزشک مراجعه کنید.

آکنه چیست و چه فرقی با جوش دارد؟

آکنه از بیماری‌های شایع در نوجوانان است که با بروز جوش در ناحیه صورت، پشت و سینه نمایان می‌شود. آکنه ممکن است به شکل کورک، جوش‌های نوک تیز و چربی زیاد نمایان شود. بر خلاف آکنه، جوش سن خاصی ندارد و عوامل مختلفی از حساسیت تا بیماری‌های مختلف می‌تواند باعث شکل گیری این عارضه شود.

تغذیه، آلودگی محیط، استرس، بیماری، وراثت و شغل ممکن است در بروز آکنه تاثیر داشته باشد. لوازم آرایشی تقلبی و بی‌کیفیت یکی دیگر از عواملی است که ممکن است باعث بروز آکنه و شدت گرفتن آن شود.

سالن لی لی به این امر واقف است و می‌کوشد برای رفع آکنه پوستی بهترین راهکارهای موجود را در اختیار شما بگذارد.

در پیش گرفتن یک سبک زندگی سالم، پاکسازی تخصصی پوست و استفاده از ماسک‌های نرم کننده، پاک کننده‌ها و باز کردن منافذ پوست می‌تواند به رفع آکنه کمک کند.

سالن‌های آرایشی سهم مهمی در برطرف کردن جوش و جای آن ایفا می‌کنند. امروز تخصص آرایشگاه‌ها در سطح مطلوبی افزایش پیدا کرده و با گریم تخصصی می‌توان جای جوش‌ها را محو کرد.

اندونزی عادی سازی روابط با تل آویو را تکذیب کرد

 وزارت امور خارجه اندونزی روز سه شنبه این موضوع را که این کشور در صدد عادی سازی روابط با اسرائیل است، تکذیب کرد.

سخنگوی وزارت امور خارجه اندونزی گفت: در حال حاضر هیچ برنامه ای برای برقراری رابطه با اسرائیل وجود ندارد.

«تیوکو فایز سیا» افزود: ما به قانون اساسی برای حمایت از فلسطینی ها و آزادی آنان از اشغال پایبندیم.

سخنگوی وزارت امور خارجه اندونزی با ابراز تعجب از گزارش رسانه‌های صهیونیستی درباره برقراری رابطه میان اندونزی و رژیم صهیونیستی گفت: هیچ یک از مقام های ما با اسرائیلی‌ها مذاکره‌ای نداشته‌اند.

روزنامه عبری «جروزالیم پست» روز دوشنبه به نقل از منابع دیپلماتیک نوشت: شاید عمان و اندونزی دولت های بعدی باشند که در هفته های آینده با اسرائیل روابط دیپلماتیک برقرار خواهند کرد.

امارات و بحرین در ماههای گذشته با میانجیگری آمریکا و تمکین از درخواست واشنگتن، با پشت کردن به آرمان فلسطین روابط خود را با رژیم صهیونیستی برقرار کردند. در پی این دو کشور سودان نیز به بهانه خروج از لیست کشورهای حامی تروریسم آمریکا، به صف کشورهای سازشکار پیوست و با تل آویو روابط عادی برقرار نمود. آخرین کشوری که با وعده‌های واشنگتن حاضر به عادی‌سازی روابط خود با رژیم صهیونیستی شده مغرب است که این اقدام دولت رباط با موجی از مخالفت در داخل این کشور روبه رو شده است.

تشکیلات خودگردان فلسطین: قدس خط قرمز ماست

 نبیل ابو ردینه سخنگوی رییس تشکیلات خودگردان فلسطین گفت: هجوم برنامه ریزی به شهر اشغالی قدس از جمله گسترش شهرک سازی ها، جداسازی شهر قدیمی قدس و حومه آن از دیگر اراضی فلسطین با هدف ایجاد شرایطی است که تشکیل دو کشور و حاکمیت فلسطین را امری محال می سازد.

وی گفت: اسرائیل به عنوان بخش جدایی ناپذیر از اقدامات یکجانبه خود، نزدیک به ۳۰ خانوار فلسطینی ساکن قدس شرقی را به ویژه در منطقه بطن الهوی در سلوان و شیخ الجراح هدف قرار داده است و در نظر دارد آنان را به نفع گروه های راستگری صهیونیستی از خانه هایشان بیرون کند.

ابو ردینه افزود: این اقدام آواره شدن ده ها تن از جمله شماری زن، کودک و افراد سالخورده را در پی خواهد داشت. اقدام مزبور مداخله فوری جامعه جهانی و اتخاذ تدابیر ملموس و فوری برای بازداشتن اسرائیل و محاکمه آن و نیز توقف قانون شکنی ها و ملزم کردن این رژیم به رعایت حقوق بین الملل و قطعنامه های سازمان ملل به ویژه قطعنامه شماره ۲۳۳۴ شورای امنیت را می طلبد.

مقام فلسطینی همچنین گفت: اسرائیل به تشدید اقدامات غیرقانونی و تغییر عوامل جغرافیایی و جمعیتی شهر قدس و پاک کردن هویت و فرهنگ عربی آن از طریق طرح های شهرک سازی و زیر ساخت های مرتبط با آن از جمله، ایجاد راه ها و تونل ها ادامه می دهد.

صفحه قبل 1 2 3 صفحه بعد