x تبلیغات
مجله اینترنتی چراغ سبز

رمزنگاری کلید عمومی

رمزنگاری

برای اینکه داده ها به صورت رمز در بیایند، از فرایند رمزنگاری بهره گرفته می شود و این قابلیت را دارد تا دوباره آن ها را با حالت اولیه خود برگرداند. رمزنگاری با خود امکانات و قابلیت های مختلف را به همراه خواهد داشت که از جمله آن ها می توانیم به ذخیره سازی و انتقال اطلاعات در یک فضا و بستر ناامن اشاره کرد. در فضای مجازی برای اینکه داده ها امنیت داشته باشند، نیاز است تا هویت ارسال کننده و گیرنده پیغام به اثبات برسند.

همچنین محتوای پیغام مورد نظر نیز نباید تغییر پیدا کنند. از این رو می توانیم اینطور بیان کنیم که محرمانی و تصدیق امنیت در قلب قوی از امنیت قرار گرفته اند. برای تمامی این موارد رمزنگاری به کار گرفته می شود. پیغام ارسال شده تنها باید توسط گیرنده خوانده شود؛ به همین علت برای اینکه از این موضوع اطمینان حاصل شود از رمزنگاری بهره برده می شود.

https://blacksecurityteam.com/six-types-of-ssl-certificates-to-secure-your-website/

رمزنگاری کلید عمومی

در این مدل از رمزنگاری ها استفاده از جفت کلید عمومی و کلید خصوصی ضرورت دارد. اگر در رمزنگاری کلید عمومی داده ای تنها با استفاده از یک کلید قفل شود، در آن صورت این امکان وجود ندارد که مجددا با همان کلید باز شود. برای باز کردن آن نیاز به بهره بردن از کلیدهای متناظر است. به عنوان مثال اگر یک خانه با کلید شماره A قفل شود، برای باز کردن آن نیاز است تا از کلید شماره B استفاده شود.

در سیستم یک پیغام با کمک یک کلید رمزنگاری می شود. سپس پیامی که رمزنگاری شده است، به گیرنده انتقال پیدا می کند. سپس برای اینکه پیام اصلی توسط گیرنده به دست بیاید، از یک کلید دیگر برای باز کردن آن بهره برده می شود.

پس در یک بررسی کلی تر می توانیم اینطور بیان کنیم که کلید عمومی در اختیار ارسال کننده بوده و کلید خصوصی تنها در اختیار شخصی است که سمت گیرنده را برعهده دارد.

امضای دیجیتال با استفاده از کلید رمزنگاری عمومی

در امضای دیجیتال نیز کلیدهای مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. حالا کلید عمومی و خصوصی برای اینکه تکمیل کننده کلیدهای امضای دیجیتال باشند، وارد کار می شوند. برای اینکه امضای دیجیتال مورد بررسی قرار بگیرد، از کلید عمومی استفاده می شود. همچنین شخص امضا کننده تنها از کلید خصوصی استفاده می کند. از این رو می توانیم اینطور بیان کنیم که فرد امضا کننده باید کلید خصوصی را در یک جا به صورت کاملا محرمانه نگه دارد. همچنین اگر افراد زیادی نیاز به امضای دیجیتال داشته باشند، کلید عمومی در اختیار آن ها قرار خواهد گرفت و هیچ خبری از کلید خصوصی نخواهد بود.

بر فرضیه رمزنگاری کلید عمومی، امضای دیجیتال به صورت زیر است:

·       در ابتدا فرستنده پیام مورد نظر خود را با کمک کلید خصوصی رمزنگاری می کند.

·       سپس گیرنده برای بازگشایی پیام فرستنده، از کلید عمومی استفاده می کند.

·       سپس نیاز به تعیین هویت خواهد بود؛ چرا که اگر پیام با کلید خصوصی رمزنگاری شده باشد، باز کردن آن ها تنها با کلید عمومی امکان پذیر خواهد بود.

پس در رمزنگاری نامتقارن ویژگی های اساسی وجود دارند که به شرح زیر هستند:

یک پیام ثابت که دارای یک کلید خصوصی است، باید بتواند هویت و اعتبار یک پیام را مشخص کند. برای این امر از کلید عمومی باید کمک گرفته شود. همچنین اگر فردی کلید خصوصی در اختیار نداشته باشد، نمی تواند به تولید امضای معتبر بپردازد.

جمع بندی

در این مطلب شما را با منظور کلید خصوصی و عمومی که در گواهی ها مورد استفاده قرار می گیرند، آشنا کردیم. هر کدام از این کلیدها مفهوم خاص خودشان را دارند و در رمزنگاری پیام ها و انواع امضای دیجیتال نقش اساسی و تکمیل کننده دارند.

معمولاً قیمت این محصولات نیز به نسبت طراحی متفاوت آنها بالا است

معمولاً قیمت این محصولات نیز به نسبت طراحی متفاوت آنها بالا است و باید هزینه طراحی متفاوت آنها را نیز بپردازید. آبریز این نوع شیرها ارتفاع بیشتری نسبت به دیگر شیرآلات دارند. دلیل ارتفاع بیشتر این نوع شیرها سهولت در شست و شوی ظروف بزرگ است. باید ظروف بزرگ به راحتی زیر شیر آشپزخانه جای بگیرد. شیر ظرفشویی آریا برای شستشوی قابلمه ها ، ظروف بزرگ و اطراف سینک بسیار مناسب است. با کشیدن سردوش، شلنگ به صورت فنری از شیر جدا شده و می توانید کار خود را به سادگی انجام دهید. معمولاً تولیدکنندگان داخلی و خارجی از طرح ها و الگوهای متنوع و فانتزی برای جلب توجه مشتری استفاده می کنند. برای این دستگاه از ترکیب فلز و پلاستیک نیز استفاده می شود و معمولاً با رنگ سفید و مشکی ساخته شده و قابل ست شدن با بقیه وسایل سرویس بهداشتی می باشد. و برند و مدل دستگاه تأثیر مستقیم بر قیمت آن دارد. در بین شیرآلات ساختمانی نیز یکی دیگر از برندهای محبوبی که در بازارهای داخلی و خارجی طرفداران بسیاری دارد و از بهترین مارکهای شیرآلات خارجی است، برند امریکن استاندارد است. نوع آلیاژ آن شمش برنج استاندارد است که کمتر از 2.5 درصد سرب دارد.

تعویض شیر مخلوط هم با وجود داشتن لنگی آسانتر است و فواصل غیر استاندارد را همپوشانی میکند. معمولاً این شلنگ در بدنه خود شیر تعبیه می شود. از فاکتورهای مهم دیگر در مقایسه قیمت، جنس بدنه و نوع روکش آبکاری شیر است همچنین برند سازنده، مرجع عرضه کننده معتبر، ضمانت نامه و خدمات پس از فروش از جمله این موارد است. آبکاری شیرآلات قهرمان در دو طیف کروم و طلایی عرضه می شود در آبکاری طلایی برخی مدلها به صورت آبکاری مات(ضد لک) عرضه می گردند. در گذشته شیرآلات ساده با تنوع کمتر در بازار محصولات آشپزخانه به چشم می خوردند اما امروزه شیرآلات بسیار متنوعی در بازار عرضه ی شیرآلات ساختمانی وجود دارند که در چهار نوع واشری، پدالی، اهرمی و چشمی متنوع اند و دارای آبکاری های متنوعی به رنگ های سیلور،گلد و سفید یا مشکی وجود دارند که هرکدام مزایا و معایب خود را دارند. نباید فراموش کرد برای تغییر شیرآلات خانه باید به چندین مورد ازجمله دکور قالب فضا، رنگ کاشی و سرامیک و بودجه فکر کرد و سپس تصمیم گرفت. تنها بخش مورد نیاز کاربر یعنی پنل تنظیم دمای آب و یا دستگیره باز و بسته کردن جریان آب بر روی دیوار و در دسترس کاربران قرار می گیرد.

به کمک این شلنگ بلند میتوانید جریان آب را به هر سمتی ببرید و تمام سطوح را تمیز کنید. از مزایای آن می توان به این اشاره کرد که هر کدام از دستگیرههای این نوع شیرها به آب گرم و آب سرد اختصاص دارند و تنظیم دمای و جریان آب در آنها راحتتر است. به این صورت که زیبایی این بخش ها برای هر فرد اهمیت زیادی دارد. البته اگر شما تجربه استفاده از شیرآلات خاصی را دارید و آن را باکیفیت می پندارید، در به اشتراک گذاشتن دیدگاه خود در بخش نظرات درنگ نکنید. از این رو بهتر است از محصول باکیفیتی استفاده شود. شیرآلات با روکش استیل اگر از نوع ضد زنگ باشد، مقاوم و تاحدودی بادوام هستند، همچنین لکههای آب را کمتر بر روی خود نشان میدهند. به محض اینکه دست شما مقابل سنسور این شیرها قرار گیرد، جریان آب باز می شود. شیرآلات هوشمند به جای دستگیره دارای سنسور هستند. این نوع شیرها تا چند سال پیش رایج ترین نوع شیرآلات محسوب می شدند اما رفته رفته جای خود را به نوع تک دستگیره دادند. در این مطلب تفاوتهای شیرآلات ایرانی و خارجی را با همدیگر مرور کردیم و به چالش های پیش روی تولیدکنندههای داخلی نگاهی اجمالی انداختیم. 

لینک خرید از سایت ایران فراز:

https://arianfarazparsam.com/شیرآلات-بهداشتی-و-ساختمانی/

سرب خشک معمولاً در شیرهای آشپزخانه کمتر استفاده می شود چون امکان سرایت سرب به داخل آب به مرور زمان وجود دارد. شیرآلات دو دستگیره دارای دو دستگیره جداگانه برای آب سرد و گرم هستند و بیشتر در آشپزخانه استفاده می شوند. با حرکت اهرم نیز به سمت راست و چپ میزان آب گرم و سرد تغییر می کند. نشان های سرد و گرم نیز بر روی اهرم یا همان دسته درج گردیده و به راحتی قابل روئیت است. خلاصه آشپزخانه و حمام و سرویس بهداشتی از مهمترین مکان هایی هستند که انواع آبجکت های شیرآلات در این فضاها ابراز وجود کردند. امکانات جانبی و متفاوتی نیز در برخی از انواع پیشرفته این شیرها مانند موسیقی، بخار و تولید کف یافت می شود. در برخی محصولات به همراه شیر توالت، شلنگ آن نیز عرضه می شود. سوپاپ تغییر حالت نیز بسته به نوع شیر متفاوت خواهد بود. شیرآلات حمام دارای ۲ حالت متفاوت دوش و وان هستند. تنها دستگیره این شیرآلات دارای 3 حالت مختلف است. شیرآلات روشویی جزء محصولاتی هستند که استفاده زیادی در منزل دارند. آنچه در منزل استفاده می شود به ۴ نوع اصلی تقسیم می شود. میتوانید این محصول را در رنگ کروم خریداری نمایید.

از خروجی کمپرسور برای انتقال هوای پرفشار به مخزن کف­پاش استفاده می شود

 

این دسته­ها از سه قسمت گان یا تفنگ شلیک، لوله دراز و مستقیم و نازل سر لوله تشکیل شده­اند. عملکرد آنها به این صورت است که با اتصال موتور به برق (تکفاز یا سه فاز) ، موتور الکتریکی شروع به کار کرده و چرخشی را در محور ایجاد می کند. یا در جایی دیده باشید که برای رفع آلودگی­ هایی چسبیده به سطوح مثل جلبک و سبزه در اطراف و دیواره­های استخرهای بزرگ یا کثیفی و چرک موجود بر روی نمای ساختمان از آب با فشار بالا و مستقیم بر روی سطح استفاده می شود. اینها راه هایی هست برای تامین برق در مزرعه اما راه حل ساده تری هم وجود دارد آن استفاده از موتور پمپ های بنزینی و گازوئیلی است برای قطر ۲ اینچ و مصرف متوسط مثل آبیاری یک با استفاده از موتور پمپ های بنزینی توصیه میشود اما با توجه به قیمت بالای بنزین و مصرف بالای آب موتور پمپ های گازوئیلی میتواند به شما کمک کند و برای پمپاژ بیشتر از چند ساعت در روز و با قطر ۳ اینچ استفاده از موتور پمپ های گازوئیلی پیشنهاد می شود زیرا مصرف گازوئیل مقرون به صرفه تر هست تا مصرف بنزین.

همچنین از خروجی کمپرسور برای انتقال هوای پرفشار به مخزن کف­پاش استفاده می شود. اگر می خواهید با کارایی هر یک از لوازم کارواش صنعتی آشنا بشوید و سپس یک کارواش با تمام امکانات برای خود دایر کنید، بهتر است با ما در ادامه همین مطلب همراه باشید تا شما را با عملکردهای هر یک از آنها آشنا کنیم. در این مقاله به موضوع کارواش صنعتی و انواع لوازمی که در آن مورد استفاده قرار می گیرد، پرداخته شده است. انواع مدل ها و رده های گوناگون این دستگاه تمامی رسوبات و چربی ها و جرم های سطحی و عمیق را میان برده بدون آنکه کمترین آسیب و خسارتی به سطح اصلی وارد شود. کمپرسور باد در یک کارواش جزء وسایل پشتیبانی و کمکی بوده که با تولید باد پرسرعت برای تخلیه و جابجایی سریع خاک، گرد و غبار و ذرات ریز از داخل یک حجم یا از روی سطح به محیط اطراف بکار برده می شود. یک کف­پاش خوب باید دارای مخزنی از جنس خوب و ضدزنگ با ظرفیت کافی برای ذخیره­سازی کف باشد که یک نمونه از آن در شکل زیر نشان داده شده است. مثلاً در مواردی که دستگاه را به شیر آبی متصل کرده ایم که رشد گیاهان انبوه در اطراف شیر آب، امکان تنظیم دستی را دشوار کرده است.

فیلتر گازوئیل و آب،ترموستات،سیستم فشارقابل تنظیم و پمپ دنده ای گازوئیل می باشد. با توجه به اینکه فشار آب در این مجموعه به شدت بالا می رود، برای جلوگیری از هرگونه حادثه لازم است اقدامات احتیاطی در نصب و استفاده از پمپ رعایت گردد. مسلماً گل و گیاه نیاز به مراقبتهای شبانهروزی دارند و برای حفظ آنها و تداوم رشدشان، نیاز به لوازم آبیاری مخصوصی است. همچنین به عنوان آبیاری اراضی محدود و میانه کاربرد دارد. همچنین بر اساس اعلام اتاق اصناف ایران، طی هفتههای اخیر اصناف روزانه ۵,۰۰۰ میلیارد تومان کاهش فروش داشتند، در حالی که نقش صنوف از شیوع ویروس کرونا کمتر از ۱۵ درصد است و سهم حمل و نقل عمومی در گسترش بیماری خیلی بیشتر است. شیلنگ مخصوص برای انتقال آب از پمپ پیستونی یا کف از کف­ساز استفاده می شود و وسیله­ای که به انتهای شیلنگ متصل شده و کار پاشش متمرکز در یک خط مستقیم با فشار بالا را روی سطح انجام می دهد، دسته لانس می باشد. دستگاه های شوینده ی فشار قوی ویا همان واتر جت خانگی ،دارای عوامل وپارامترهای گوناگونی می باشند که دقت به آن ها وتصمیم گیری بر پایه این موارد ،موجب سرمایه گذاری کاربردی خواهد شد.بنابراین به این ترتیب دستگاهی مناسب انتخاب شده و در بهینه ترین حالت ممکن فرآیند مورد انتظار را انجام می دهد ویک محیط پاکیزه را برای ما به ارمغان می آورد. 

مزیت­های خرید از بازرگانی آب نیرو شامل کیفیت و جنس عالی وسایل، قیمت مناسب، تحویل زودهنگام و خدمات پس از فروش می باشد. لازم به ذکر است که با تماس با کارشناسان ما می توانید از قیمت پمپ کارواش برتولینی سری WML مطلع شوید. سپس مسائلی مانند نوع، برند محصول، جنس، قیمت و ضمانت پس از فروش را باید مدنظر قرار داد. یکی از پمپ های برند برتولینی، پمپ کارواش می باشد که در چندین سری تولید می شود. آبادیزل به یک برند خاص تعصب ندارد، بلکه به کیفیت و ضمانت بعد از فروش توجه دارد. اما به هنگام استفاده از آن در عملیات مربوط به نظافت و شست و شو، دانستن یک سری نکات مهم و قابل توجه الزامی است. ویژگی­های مهم یک دسته لانس در حداکثر دبی خروجی و حداکثر فشار قابل تحمل می باشد. دستگاه اپراتور کارواش بخار بوسیله تفنگی خروج بخار را کنترل می کند. از آنجا که اغلب مرغداری ها ائم سالن های پرورش مرغ گوشتی، تولید تخم مرغ و مرغ بومی به صورت بسته هستند، کنترل دما و رطوبت سخت می شود. بدنه این کمپرسور از جنس آلومینیوم بوده و دارای موتوری تکفاز با قدرت 2 اسب بخار می باشد که توسط شرکت آب نیرو نیز عرضه می شود.

بخوانید:

khabaronline.ir/news/1506797

 

اسید فسفریک ۸۵ درصد دارای نقطه ذوب oC21 و چگالی ۱٫۶۸ g/cm3 می­باش

 

به عنوان مثال اسید فسفریک ۸۵ درصد دارای نقطه ذوب oC21 و چگالی ۱٫۶۸ g/cm3 می­باشد و مقدار P2O5 در آن در حدود ۶۲درصد است، در حالیکه اسید فسفریک ۸۰ درصد، نقطه ذوب oC5، چگالی ۱٫۶۳ g/cm3 و درصد P2O5 در آن ۵۸درصد است. شغل اولیه اکثر کارکنان فعلی پتروشیمی کشاورزی بوده است و با اشتغال آنها در بخش صنعت، زمین کشاورزیشان رها شده است و محصولی در آن کشت نمیشود. ضرورت دارد زمینه برای گسترش صنایع روستایی (تبدیلی و تکمیلی) کوچکمقیاس متناسب با وضعیت بومی روستا و در پیوند با بخش کشاورزی فراهم شود. ضرورت دارد علاوه بر آرای کارشناسان، به دیدگاههای مردم نیز در تدوین، اجرا، ارزیابی برنامهها و بهرهگیری از منافع آنها توجه شود تا رضایت عمومی و همسویی اجتماعی پدید آید که به پیشرفت و موفقیت هرچه بیشتر کمک میکند. مطالبه اصلی مسئولان روستا از صنعت پتروشیمی قائد بصیر، ایجاد امکانات و خدماتی مانند احداث بلوار ورودی روستا تا پتروشیمی، ایجاد مراکز رفاهی برای جوانان، کمک به امامزاده روستا برای تکمیل محوطه بیرونی آن، کمک به بازسازی فاضلاب روستایی، کمک به بخش کشاورزی با احداث چاه آب و غیره است که تاکنون محقق نشده است. در واقع، بیاطلاعی و شناختنداشتن اجتماع محلی از تولیدات و فعالیتهای پتروشیمی باعث شد تا در آغاز ورود پتروشیمی به روستا، مردم و مسئولان روستا اعتراضی به آنها نداشته باشند.

آنها در برخی مواقع رفتار یا عملی میکنند که با فرهنگ روستاهای منطقه سنخیت ندارد. آنچه بعد از وقوع دگرگونی ارزشی هنجاری، انجام اقدامات عملی برای تغییر سبک زندگی را تسریع و تسهیل میکند، رشد سطح درآمد است. حتی پزشک متخصص کارکنانی را که بیشتر در فضای پتروشیمی و در ارتباط مستقیم با مواد پتروشیمی هستند، هر سه ماه یک بار معاینه میکند و نگرانی درباره سلامت کارکنان پتروشیمی وجود ندارد، زیرا تکتک افراد از نظر پوستی، تنفسی و خرابی دندان بررسی شدهاند و مشخص شده است که این افراد قبلاً به دلایل مختلفی مانند انجام فعالیت کشاورزی در بلندمدت، اعتیاد و غیره دچار آسیب شدهاند. اگر شما علاقه مند به خرید مواد شیمیایی صنعتی هستید می توانید بصورت آنلاین درخواست خود را ثبت نموده و یا با کارشناسان فروش ما در تلگرام TamadCo@ در ارتباط باشید. شما می توانید مواد شیمیایی صنعتی و مواد شیمیایی را در اندازه و مقدار های مختلف سفارش بدهید. به طور کلی، مواد شیمیایی آزمایشگاهی، مواد شیمیایی لازم برای انجام روشهای آزمایشی و تحقیقی و برای تهیه داروها و سایر مواد شیمیایی هستند. محل نگهداری مواد شیمیایی صنعتی معمولا در انبار های تهران است اما ارسال آن به کلیه شهرهای ایران به سهولت انجام می شود.

اهالی روستا از این موضوع ناراحت هستند که روستا محل رفتوآمد افرادی شده است که قرابتی با روستا و مردم محلی آنجا ندارند. اکنون بعد از گذشت دوازده سال از احداث پتروشیمی نه تنها برای بهبود وضعیت ناحیه روستایی مذکور کمکی نشده است، بلکه خساراتی نیز به آنجا وارد آمده است. همچنین در راستای احترام به حقوق محققین و اصل مشتری مداری، تمادکالا کلیه اطلاعات لازم از وضعیت ماده اعم از کشور سازنده، سال تولید، اصل بودن و … تعداد کارکنان پتروشیمی قائد بصیر در سال 1394 در مجموع، 361 نفر بود که از بین آنها 351 نفر مرد و 10 نفر زن بودند. همه آنها یک خانه با حیاط بزرگ و طویله برای نگهداری دامهای خود دارند و چند هکتار زمین زراعی که با آن معاش خانواده خود را تأمین میکنند. مواد شیمیایی باتوجه به کاربردی که دارند در دو حالت شیمیایی و آزمایشگاهی تولید می شوند. به طور مثال، کشوری مانند کشور هندوستان در حوزه تجارت مواد شیمیایی در حال پیشرفت و توسعه است و در آینده ای نزدیک قطعاً قدرت بیشتری پیدا می کند. فروشگاه اینترنتی پنوماتیک و هیدرولیک شبانه روز فعال می باشد، این فروشگاه انواع لوله و اتصالات هیدرولیک و پنوماتیک صنعتی و غیره را به مشتری عرضه می کند.

به طور نمونه در صورتی که ماده شیمیایی مورد نیاز شما در صنایع آرایشی باشد، به درصدی از خلوص نیاز خواهید داشت و این در خصوص مواد شیمیایی عرضه شده توسط دانش پژوهان شیمی لحاظ شده است. اگر به عنوان یک ماده شیمیایی با اسید فسفریک(هر دو نوع خوراکی و صنعتی) تماس پیدا کنید اسید فسفریک می تواند برای شما بسیار خطرناک باشد. در صورتی که به هر دلیلی قصد فروش مواد شیمیایی مازاد را دارید و یا خواهان اطلاع از قیمت این مواد هستید ، صنایع شیمیایی تهران در کنار شما خواهد بود. با خواندن هر جمله از مصاحبههای برگزارشده، اولین مفهوم متناسب با جمله مقابل آن یادداشت شد. در مقابل، آن دسته از افرادی که قصد دارند تجارت خود را در حوزه خرید و فروش مواد شیمیایی در سطح بین المللی آغاز کنند در این شرایط می توانند موفق شوند. مواد شیمیایی صنعتی موادی هستند که ترکیب ثابت و ویژگی های مشخصی دارند. این ماده نیز مانند هیدرو سولفیت سدیم جزو پرمصرف ترین مواد شیمایی در صنعت به شمار می آید.

بخوانید: https://irchem.ir/industrial/

صفحه قبل 1 صفحه بعد